• ekrem imamoğlunun hdp den cb adayı olması

  1.
  mehmet sevigenin ve beyaz tv den söylediği son saatlerde tivitırda istagram gibi platformlarda dönen geyiktir. bunun adı ekrem olur mu olur çakma atatürkçülerde buna oy verir. gerçekten çok yazık..
  -2 ... frank lucas
 • gecelik faizlerin yüzde bin yedi yüz olduğu yıllar

  1.
  öve öve bitirilemeyen sol zihniyetlerden ecevitin
  ülkeyi bir milyar dolar için batırma noktasına
  getirdiği yıllardır. unutmadık unutturmayacağız..
  1 -4 ... frank lucas
 • atatürk dediyse doğrudur mantığı

  1.
  atatürk sempatizanların sürekli düştüğü ofsayt durumudur. atatürk nasıl hatasız olmaz anlamıyorum nihayetinde allahın bir kulu hatasız kul olmayacağı gibi atatürkte hatasız değildir. evet..
  -2 ... frank lucas
 • içişleri bakanın hdp li olması

  1.
  olası cuhape iktidarında vuku bulacak hadisedir. inşalah olur olur ki ortalık karışır erken seçim olur ak parti bu sefer % 65 oyla daha da güçlü tek başına iktidara gelir ne tarafa dönerseniz dönün kartlar bizden yana. kudurun.
  -1 ... frank lucas
 • cami yaygaracıları

  1.
  hayatlarında camiden içeri girmeyen eleştirsel konu bulamadıkları zaman nasıl yaygara çıkarırım amaçlı direkt camiye saran dertleri de neden para toplanıyor olan (sana ne ) muhtemelen kemalist solcu veya alevi yaygaracılardan biridir.

  gerçekten çok yazık..
  -1 ... frank lucas
 • cemevlerinde toplanan paraların akıbeti

  1.
  hiç kimsenin bilmediği muhtemelen dede dedikleri pos bıyıklı sakallı kişinin evine gidiyordur...

  bu açılır sorgulama yapılarsa (bkz: camii ler de toplanan paraların akıbeti) bende yaparım
  5 -12 ... frank lucas
 • camiye gitmeyen tiplerin camiyi eleştirmesi

  1.
  halk arasında abidik gubidik tip derler ya hah işte bu onların taa kendisidir. ne bayram namazları olur ne vakit nede cuma babası bile hiç gitmemiştir kulaktan dolma bilgilerle sanal alemde islam dinini kötülemeyi kendilerine ilke edinmişlerdir.. camiyi beğenmiyor yardım edilmesinden rahatsız oluyorsanız cenazenizi camiye getirmeyin kim defnederse ona götürün.
  2 -6 ... frank lucas
 • scooter a binen mini etekli kadın

  1.
  aşırı hız yaptığı anda külodu görünecek kadındır. bunlar çağdaş demokrat oldukları için toplumun bakmalarından gülüşmelerinden rahatsız falan da olmazlar. mezhebi genişlik budur işte.

  gerçekten çok yazık..
  -2 ... frank lucas
 • chp li babaya laf anlatmak

  1.
  onlar biat kültüründen geldikleri için sorulan ilk soruda bubam dedom cuhapeye oy verürdüüü der başka da bildikleri cevap şekli olmamalı durumudur. bunlar öyle ki açlıktan nefesi kokar memleketine ilçesine bi hizmet gelmez cuhape der.
  1 -1 ... frank lucas
 • kamalistlere silik atılması

  1.
  ulunun günden güne kan ivme kaybetmesine sözükten yazar kaybı olmasına vesile olan kamalistlerin yerine sözlüğe islami yazarları monte edip daha güçlü sözlük olma adına kemoş yazarlara silik atmaları durumudur. evet..
  3 -2 ... frank lucas
 • anası babası namaz kılmayan insan

  1.
  evlerine hiç melek girmeyen islam dininden
  bihaber yetişmiş halk arasında traş leblebi
  denen insanlardan biridir. gerçekten çok yazık..
  2 -3 ... frank lucas
 • chp lileri en çok üzen şey

  1.
  samimi bir sorudur. bence selonun hapisten
  çıkamaması onun suçsuz olduklarına
  inanmaları durumudur. gerçekten çok yazık..
  -1 ... frank lucas
 • reis ölse de iktidar olsak diye tip

  1.
  iktidar olma yolunun rte nin ölümüne bağlayan tiptir. onlarda baştan beri kabul etmişler rte ölmeden iktidar olamayız diyorlar bilmedikleri tek konu cuhape denen parti saman alevi gibidir 2 3 yıl iktidarda kalır 40 yıl beklemeye muhalefete geçer bunların vizyonu kadardır. gerçekten çok yazık..
  ... frank lucas
 • hangi yazarın cenazesine gidersin

  1.
  natürel bi soru.

  öncelikle kemalist hiçbir yazarın cenazesine gitmem buradan az çok dini bilgisi yazıları olanlara giderim. örneğin iyesta zall nihavent munlayt katalin malzeme erecktor gibi kişilerin cenazesine iştirak ederim bazı tipler var kaldır çöpe at. gerçekten çok yazık..
  -1 ... frank lucas
 • ümmetin iktidar yürüyüşü

  1.
  yaklaşık olarak 700 gün sonra en tepeye fetih bayrağını diktikten sonra tamamlanacak yürüşüştür.
  -1 ... frank lucas
 • ak partinin dünya projesi

  1.
  aldığım duyumlara göre 2023 ten sonra şile artvin arası denizin altından yapılması planlanan tüp geçit projesidir. haritadan baktım yaklaşık 1300 km tüp geçit yapılacak. haa reis yaparım dediyse kesin bu projeyi yapar karadenizliler de bayram eder. trabzondan tünele giren biri 6 saatte istanbula gelir. net..
  -1 ... frank lucas
 • şaka maka terörün bitmesi

  1.
  son 1,5 yılda gözle görülen çok çarpıcı gerçeklerden biridir. reis önceden ne demişti bunların kökünü kazıyacağız kökünü dedi sözünü tuttu. bunda en önemli etken iha ve sihalardır yapandan allah razı olsun öyle ki iha ve sihalar şuanda dünya gündeminde ve 1 numaralı savaş uçağı olarak görülüyor.

  ak parti yaparsa en iyisini yapar..
  -8 ... frank lucas
 • kemalist biriyle komşu olmak

  1.
  bi insanın başına gelebilecek en büyük talihsizliktir. gece 12 den sonra sarhoş olursa müzik setini açar bangır bangır onuncu yıl marşı ve izmir marşı dinler sizi rahatsız eder. gerçekten çok yazık..
  -4 ... frank lucas
 • o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramaş

  1.
  gece geç saatlerde tivıtırda ortaya çıkan ak partililerin cuhapelilerle ilgili dalga geçme sloganıdır.
  -1 ... frank lucas
 • neden dolar aldın

  1.
  bi seyyar kamil yazar tarafından sorulan sorudur. sana hesap mı vercem lan param vardı aldım altın alırım dolar alırım satarım seni ne ilgilendirir sen git yırtık donunu değiştir önce..
  2 -3 ... frank lucas
 • yeni şeyler getiriyorum